> PRACA > Kraków

Staż w dziale BHP w Kraków, Małopolskie sprżedam

Opis stanowiska: Wykonywanie zadań służby BHP; Inicjowanie działań i opiniowanie proponowanych rozwiązań w zakresie BHP; Uczestnictwo w prowadzeniu audytów i kontroli obiektów dotyczących BHP na terenie Krakowa; Uczestnictwo w prowadzeniu szkoleń w zakresie BHP i innych; Koordynacja działań naprawczych i doskonalących; Wsparcie w zakresie prowadzeniu dokumentacji dot. wdrożonych systemów zarządzania w zakresie BHP; Prowadzenie niezbędnych analiz i statystyk, sporządzanie raportów zgodnie z procedurami firmy; Prowadzenie i sporządzanie wymaganych prawem rejestrów i sprawozdań w zakresie ochrony środowiska; Współpraca z międzynarodowym zespołem; Wymagania: Student lub absolwent kierunków związanych z - BHP, Ochroną Środowiska, PPOŻ; Zainteresowanie obszarem jakości i norm ISO; Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2) - warunek konieczny; Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej; Umiejętność pracy w zespole; Samodzielność w działaniu; Proaktywne nastawienie; Oferujemy: Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku; Możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie służby bhp; Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie (studenci) Interesującą, pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

Detale ogłoszenia: Staż w dziale BHP
Sprzedawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoMałopolskie
Miasto:Kraków